Stránky jedné optimistky

*****NOVINKY*****

16.1. Změny

Milí lidé,

nejen blížící se jaro (já vím, že je teprve leden, ale koukněte se z okna). ale i jeden "přátelský" e-mail jisté paní Vomáčkové, mě donutili k zamyšlení, jestli není načase udělat velký jarní úklid na těchto stránkách.


Abyste rozuměli, tyto stránky dělám pro svoje vlastní potěšení a pro potěšení vás ostatních. Ne proto, abych si musela lámat hlavu s tím kdy, jak a kolikrát jsem porušila nějaké autorské právo a abych musela čelit všelijakým obviněním a nařčením.
Takže, lidičkové moji zlatí jsem:

 

1) odstranila všechny optické klamy. (V poslední době byly jen na zlobení a zabíraly strašnou spoustu prostoru2) odstranila jsem spoustu obrázků ze všech možných a nemožných rubrik.

Některé obrázky a texty mi lidé poslali mailem, takže je velmi těžké dohledat původního autora. Pokud by však kdokoliv z vás měl pocit, že je autorem některého ze zbývajících obrázků, textů, vtipů, myšlenek, citátů, pranostik nebo modliteb...:-) , napište mi - odstraním je.

 


3) atd, atd, atd... však uvidíte sami.

 


Ale nevěšte hlavu a nebuďte smutní, už dávno mám pro vás připravenu spoustu nových rubrik "a krásných" (tahle citace snad nepodléhá autorskému zákonu, nebo snad ano, paní Vomáčková? Jestli ano - také odstraním :-))  ) Rubik nových, neokoukaných, vlastních a hlavně - pro vás.
V dnešní době je také velmi moderní vydávat nejrůznější
PROHLÁŠENÍ. tak tady máte také jedno.

 


Vaše Optimistka
Žádné komentáře
 

Free CursorsMyspace LayoutsMyspace Comments