Stránky jedné optimistky

*****NOVINKY*****

19.1. PPP aneb... "E-MAILY"

Poslední dobou mi přišlo několik opravdu ošklivých e-mailů. Nebudu sem psát, co bylo jejich obsahem, spíše mě na celé věci zarazilo to, že si někdo dá tu práci s psaním jen proto, aby mi sdělil jak jsem *** a *** a*** nebo***.

     Přemýšlela jsem, proč tolik zloby od lidí, které jsem nikdy nepotkala a doufám, že snad ani nepotkám. Dost mi to vrtalo hlavou. Potom jsem "náhodou" otevřela jednu knížku a oči mi padly na citát:


"KDYŽ  VÁS  ZEZADU  KOPAJÍ

ZNAMENÁ TO,  ŽE  JSTE VPŘEDU."


V tu chvíli mi to došlo. Ono některým lidem stačí primitivní uspokojení, že nakopli někoho, komu se daří, nebo kdo je úspěšnější než oni. Tím samozřejmě nechci tvrdit, jak jsem úspěšná, ne, vůbec nemám ten pocit. Je ale pravda, že dokud byly tyto moje stránky "v plenkách", nenašel se jediný negativní ohlas. Sotva vás - čtenářů přibylo, úměrně tomu se také začal zvyšovat počet "ošklivých mailů".


     Jaké jsem si z toho vzala ponaučení? Samozřejmě optimistické. Vždyť nespravedlivá kritika je vlastně zamaskovaná pochvala.


     Takže milí lidé, čtěte, bavte se, pište, já už to nějak unesu.


 

                                                                                                     Vaše Optimistka

Poslední komentáře
13.02.2007 16:32:35: Ahoj...dyk ja jsem Te v mym mailu pochvalila, jenze se to tam asi vytratilo, neboj vlka nic, mam te ...
 

Free CursorsMyspace LayoutsMyspace Comments