Stránky jedné optimistky

*****NOVINKY*****

20.3.2007 "Jak se žije optimistce"

PORUČÍME  VĚTRU  DEŠTI II. (podruhé)


Na začátek malá hádanka. Na obrázku je:


a) kvetoucí třešeň

b) zasněžený strom
Nebudu vás napínat, správné odpovědi jsou obě dvě. Je to zasněžená kvetoucí třešeň.


Vzpomínáte na to, jak jsem nedávno psala o mém "čarování" s počasím ? O tom, že v okamžiku, kdy si vezmu deštník, nevezmu deštník, uklidím zimní oblečení, vyrazím do přírody bez bundy, apod., tak v tom samém okamžiku se počasí zblázní a já moknu, mrznu nebo trpím horkem v zimní bundě ?


Je to tu zase.


Protože se jaro už skoro 14 dní předvádělo v celé své kráse, moje obezřetnost polevila. Nechala jsem se obelstít kvetoucími třešněmi, zlatým deštěm, narcisy, primulemi, tulipány, jaterníky a lidmi v krátkých rukávech. Takže jsem to riskla a už nadobro sklidila všechny zimní věci. Vyprala jsem zimní čepice a rukavice a sněhule jsem uložila do těžko přístupných úložných prostor.


Výsledek ? Sněží, sněží a prý sněžit bude.


Ale už vím, co udělám. Nachystám na odpoledne dětem sáňky, aby si ještě naposledy zasáňkovaly a hned bude zase jaro. A když ne, tak aspoň zítra (21.3.) podle kalendáře.


Mějte se všichni pohodově a mějte teplo aspoň v duši, když už je kolem zase zima.                                                                                        Vaše Optimistka

Žádné komentáře
 

Free CursorsMyspace LayoutsMyspace Comments