Stránky jedné optimistky

*****NOVINKY*****

24.9.2007 "Filmy, filmečky, videa..."

Před dvěma měsíci poprvé zazpíval neznámý prodejce mobilů Paul Potts v televizní soutěži Britain´s Gots Talent (něco jako Británie hledá talenty, (nikoliv Superstar - to by vypadl už v prvním kole). Sedmnáctého června v soutěži zvítězil, když mu svůj hlas poslalo přes dva milióny televizních diváků. Video se záznamem jeho prvního vystoupení si následně na serveru YouTube prohlédlo přes deset miliónů lidí z celého světa a klip se tak zařadil mezi nejsledovanější videa v historii webu. Paul se stal doslova miláčkem Británie a těžko byste hledali anglofonní videoblog, kde by chyběl odkaz na jeho vystoupení.

A co že tak zázračného udělal? Představte si čtyřicátníka (39) s křivými zuby, vizáží svobodného mládence z hodně zapadlého venkova a sebevědomím zakřiknutého dítěte. Tenhle chlapík nakráčel před dvoutisícové publikum, tříčlennou porotu v čele s obávaným Simonem Cowellem (šéf nahrávací společnosti Sony BMG pro Velkou Británii, člen poroty American Idol apod.) a všem sdělil, že bude zpívat operu. Na to, jak slavnou árii Nessun dorma z Pucciniho opery Turandot zvládl, se podívejte sami. Možná vám poklesne čelist stejně jako Simonovi a vytrysknou slzy jako Amandě... ( a i mně)

 

Poslední komentáře
01.10.2007 10:44:34: úplně mě to dostalo,pouštím si nahrávku pořád dokola a pokaždé mě mrazí a dojímá.Je fantastický...
24.09.2007 18:23:20: prostě úžasné, ač nejsem zrovna příznivec vážné hudby, čelist mi poklesla i slzy vytryskly, myslím, ...
 

Free CursorsMyspace LayoutsMyspace Comments