Stránky jedné optimistky

Filmy, filmečky, grotesky, videa

 

 

 

Také máte rádi nejrůznější filmové hlášky ? Na těchto stránkách je najdete pěkně všechny pohromadě.

METELESKU BLESKU
FILMOVÉ ZVUKY

 

ZDE  najdete krátké nezávislé filmy, animované grotesky, kreslené seriály a spoustu dalších videí od půl minuty do půl hodiny. Diváci filmy hodnotí, a tak si můžete najít to nejzajímavější


 

ZDE najdete každý měsíc dvanáct jiných amerických "filmů pro pamětníky".ZDE  si na své opět příjdou pamětníci. Najdete zde například klasické snímky jako komedie bratří Marxů nebo Noc oživlých mrtvol.

Toto video jsem zde zařadila jako vzpomínku na mého tatínka. Tahle groteska se mu vždycky moc líbila, protože jako muzikant dokázal ocenit její genialitu.

 Pro ty, kteří si neustále naříkají na nedostatek času, jsem při svém brouzdání po síti objevila několik filmů, které netrvají déle než 30 vteřin. Berte to ale s nadsázkou.


Také pozor, některé nejsou vhodné pro malé děti!


VETŘELEC

CASABLANCA

ČELISTI

KING KONG 

 

INDIANA JONES

ROCKY

STAR WARS

SUPERMAN

TITANIC

VÁLKA SVĚTů

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

HIGHLANDER

Před dvěma měsíci poprvé zazpíval neznámý prodejce mobilů Paul Potts v televizní soutěži Britain´s Gots Talent (něco jako Británie hledá talenty, (nikoliv Superstar - to by vypadl už v prvním kole). Sedmnáctého června v soutěži zvítězil, když mu svůj hlas poslalo přes dva milióny televizních diváků. Video se záznamem jeho prvního vystoupení si následně na serveru YouTube prohlédlo přes deset miliónů lidí z celého světa a klip se tak zařadil mezi nejsledovanější videa v historii webu. Paul se stal doslova miláčkem Británie a těžko byste hledali anglofonní videoblog, kde by chyběl odkaz na jeho vystoupení.

A co že tak zázračného udělal? Představte si čtyřicátníka (39) s křivými zuby, vizáží svobodného mládence z hodně zapadlého venkova a sebevědomím zakřiknutého dítěte. Tenhle chlapík nakráčel před dvoutisícové publikum, tříčlennou porotu v čele s obávaným Simonem Cowellem (šéf nahrávací společnosti Sony BMG pro Velkou Británii, člen poroty American Idol apod.) a všem sdělil, že bude zpívat operu. Na to, jak slavnou árii Nessun dorma z Pucciniho opery Turandot zvládl, se podívejte sami. Možná vám poklesne čelist stejně jako Simonovi a vytrysknou slzy jako Amandě... ( a i mně)

 

Anna a král - krásný film, krásná písnička

 

Free CursorsMyspace LayoutsMyspace Comments